Greita paskola
iki 7000 lt
Greita paskola
iki 10 000 lt
Greita paskola
iki 1500 lt
0%
Greita paskola
iki 3500 lt (8%)
Greita paskola
iki 3500 lt

SMS kreditas

by Greita Paskola on April 7, 2012

SMS kreditas – tai vienas iš greitųjų kreditų tipų, kai greitąją paskolą galima užsisakyti bet kur, bet kada ir visa tai tiesiog telefonu – trumpąja tekstine žinute. Tai yra itin patogus būdas gauti piniginėms lėšoms. Kuogi SMS kreditas pranašesnis už kitus kreditus? Vienas iš didžiausių pranašumų- tai patogumas ir greitumas užsisakant greitąją paskolą. Jums nereikia eiti į jokį komercinio banko padalinį, laukti eilėje, kol būsite aptarnautas, nereikės pildyti daugybės anketų bei dokumentų. Naudodamiesi SMS kreditu jūs sutaupysite daug savo brangaus laiko ir jėgų.

Taigi, kaip užsisakyti paskolą, kaip yra užsiregistruojama ir kas gali tikėtis gauti SMS kreditą?

  • Visų pirma, jūs turite būti pilnametis ir turėti lietuvišką banko sąskaitą.
  • Jei jums reikia pinigų staiga, jums reikia susirasti labiausiai tinkančią SMS kredito bendrovę, pvz. SMSpinigai, tuomet jums reikia užpildyti registracijos anketą internetu, ten suteikus pagrindinius jūsų asmeninius duomenis (SMS kredito bendrovė prisiima visišką atsakomybę už duomenų konfidencialumą ir apsaugą) tokius kaip: vardas, pavardė, gimino data, asmens kodas, telefono numeris, gyvenamoji vieta ir t.t. Toliau jums reikia iš savo banko sąskaitos pervesti 1 centą į nurodytą banko sąskaitą, tokiu pavedimu patvirtinsite savo tapatybę, įrodysite kad tikrai Jūs norite pasiimti kreditą.
  • Užsiregistravus, jūs gausite savo asmeninį slaptažodį, kurį parašęs sms žinutėje, taip pat parašius norimos pinigų sumos dydį, jūs užsisakote greitąją paskolą. Vos keliolikos minučių bėgyje pinigai bus jūsų sąskaitoje.
  • Yra daug įvairių SMS kreditus teikiančių bendrovių, taigi jūs galėsite pasirinkti jums labiausiai tinkantį variantą, su priimtiniausiomis palūkanomis ir grąžinimo terminu. Taipogi, kreditinės bendrovės vilioja klientus visokiais itin patraukliais pasiūlymais pvz. Pirmoji paskola nemokama, tai reiškia, jog grąžinti reikės tik tą suma, kurią pasiskolinote be jokių palūkanų. Kartais klientai viliojami pakvietimais į renginius ar koncertus, tai skatina juos skolintis dažniau.

SMS kreditas šiuo metu labai populiarėja ne vien dėl savo paprastumo ir efektyvumo, bet ir dėl paskolos sumos kurią galima pasiskolinti pasinaudojus SMS kreditu. Kai kurios SMS kreditų bendrovės siūlo skolintis net iki 2000 litų, su galimybe grąžinti paskolą 12 mėnesių bėgyje.

Vienas iš minusų SMS kreditų kaip ir kitų greitųjų paskolų internetu yra tai jog kreditinės bendrovės prisiimdamos atsakomybę dėl jūsų mokomumo užsikelia, palyginus su komerciniais bankais, gana dideles palūkanas. Taipogi nemokumo atveju pradeda augti delspinigiai kurie gali siekti net iki keliasdešimt litų per dieną.

Bet kokiu atveju, SMS kreditai yra labai patogus būdas greitai ir paprastai gauti pinigų, jei nesi namuose ar neturi prieigos prie interneto ir nenori gaišti laiko komerciniuose bankuose.